Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

voříšek  Rafi

O paničce
O paničce...

Zdravím vás, Jmenuji se Verča Bučková a jsem nejmladší z rodiny. Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu sociální v Ostravě s titulem DiS. Navazuji na Vysoké škole sociálně správní v Havířově jako bakalář v oboru Sociální politika a sociální práce. 

Ptáte se, jak je to možné, že chodím do školy v Ostravě a Rafiho domov je ve Vojkovicích? Vysvětlím vám to. Do Vojkovic jezdíme na chatu, kde bydlí ve druhém domě moje babička. Před rokem jsme dostavěli tento dům a čekali jsme už jen na ploty, abychom si pořídili vytouženého pejska. A nakonec přijel. Jezdíme za Rafim na víkendy a taky na prázdniny. Občas si ho bereme taky do Ostravy.

Ale zpátky ke mě. Mám hnědé kudrnaté vlasy, hnědé oči. Měřím asi tak 175 cm. Mám ráda posezení s přáteli, různé akce, procházky, výlety.. Všechno co souvisí s Rafim.

Jinak moje hobby: zvířata, PC - hry, internet.. Filmy - hlavně komedie a animáky, občas nějaké dobré horory. Ze seriálů mám ráda Game of Thrones - GOT, How I Met Your Mother - HIMYM, The Big Bang Theory - TBBT, Pretty Little Liars - PLL, Scrubs, Simpsnovi, Misfits:Zmetci, True blood - Pravá krev.. je toho dost.. :)


A nejčastěji mě zastihnete na
- přezdívka Veri

 
SerialZone.cz - domov všech seriálových fandů
 

A toť asi vše, (s)mějte se! :O)
 

 

TOPlist